skip to main
|
skip to sidebar
foto gallery
by jarek wolny "yaro"
piątek, 27 marca 2009
Airsoft - Raszówka
Sesja po imprezie...
Park Szczytnicki - Katrina
Początek....
Pierwszy pościk....
Krótko, bo pisać nie ma po co, to dla zdjęć blog w końcu...
Nowsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Archiwum bloga
▼
2010
(2)
▼
lipca
(1)
Trening capoeira
►
marca
(1)
►
2009
(41)
►
listopada
(1)
►
października
(1)
►
września
(1)
►
lipca
(4)
►
czerwca
(10)
►
maja
(7)
►
kwietnia
(7)
►
marca
(10)
O mnie
jarek "yaro" wolny
bielsko/wrocław
mail: hsing@interia.pl http://www.youtube.com/wodzu02 gg: 9582436
Wyświetl mój pełny profil