skip to main | skip to sidebar

foto gallery

by jarek wolny "yaro"

piątek, 27 marca 2009

Airsoft - Raszówka

Sesja po imprezie...















Autor: jarek "yaro" wolny o 12:44 Brak komentarzy:

Park Szczytnicki - Katrina








Autor: jarek "yaro" wolny o 09:39 Brak komentarzy:

Początek....

Pierwszy pościk....
Krótko, bo pisać nie ma po co, to dla zdjęć blog w końcu...
Autor: jarek "yaro" wolny o 09:37 Brak komentarzy:
Nowsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2010 (2)
    • ▼  lipca (1)
      • Trening capoeira
    • ►  marca (1)
  • ►  2009 (41)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (1)
    • ►  września (1)
    • ►  lipca (4)
    • ►  czerwca (10)
    • ►  maja (7)
    • ►  kwietnia (7)
    • ►  marca (10)

O mnie

Moje zdjęcie
jarek "yaro" wolny
bielsko/wrocław
mail: hsing@interia.pl http://www.youtube.com/wodzu02 gg: 9582436
Wyświetl mój pełny profil