skip to main | skip to sidebar

foto gallery

by jarek wolny "yaro"

piątek, 12 czerwca 2009

Asia....
























Autor: jarek "yaro" wolny o 08:07 1 komentarz:

środa, 10 czerwca 2009

Justyna i Adam


To była świetna sesja... :-D






























Autor: jarek "yaro" wolny o 20:36 Brak komentarzy:

wtorek, 9 czerwca 2009

Magda....
















Autor: jarek "yaro" wolny o 09:24 Brak komentarzy:

środa, 3 czerwca 2009

Ola & Dominika

























Autor: jarek "yaro" wolny o 01:58 Brak komentarzy:
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2010 (2)
    • ▼  lipca (1)
      • Trening capoeira
    • ►  marca (1)
  • ►  2009 (41)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (1)
    • ►  września (1)
    • ►  lipca (4)
    • ►  czerwca (10)
    • ►  maja (7)
    • ►  kwietnia (7)
    • ►  marca (10)

O mnie

Moje zdjęcie
jarek "yaro" wolny
bielsko/wrocław
mail: hsing@interia.pl http://www.youtube.com/wodzu02 gg: 9582436
Wyświetl mój pełny profil